Duchovná obnova, časopis, kalendár 2022


Knižná ponuka ...

Ponúkané publikácie si môžete OBJEDNAŤ TU.  Vo formulári si vyberte konkrétne knihy, prípadne sviečku a npíšte presný počet. Publikácie si môže objednať ktokoľvek, nielen členovia Rodiny Nepoškvrnenej.

Knižná ponuka

Mesiac k úcte sv. Jozefa

Kniha obsahuje mesačnú pobožnosť k vyproseniu milostí na príhovor svätého Jozefa. Knihu prvýkrát zostavil bl. Bartolomej Longo v r. 1889. Text je preložený z talianskeho originálu, ktorý pripravili v sanktuáriu v Pompejach pri príležitosti Roku svätého Jozefa. Pobožnosť je rozdelená na štyri týždne. Okrem krátkeho čítania zo Svätého písma a úvahy tu nájdete na každý deň návrh konkrétnej úlohy a strelnú  modlitbu.

Formát: 11,8 x 16,5 cm

Tvrdá väzba s farebnými ilustráciami

Počet strán: 144

Dobrovoľný príspevok: 5,00 €


Veľkosť sv. Michala archanjela

Kniha ponúka mesačnú pobožnosť k svätému Michalovi, archanjelovi – veľkému pomocníkovi v boji proti zlobe a úkladom diabla. Text knihy je preložený z poľštiny a upravený podľa súčasného učiteľského úradu Cirkvi. Pobožnosť nám môže pomôcť zblížiť sa so sv. Michalom, ktorý je nesmiernym darom a sprievodcom na našej životnej ceste.

Formát: 11,8 x 16, 5 cm

Tvrdá väzba s farebnými ilustráciami

Počet strán: 168

Dobrovoľný príspevok: 5,00€

Bartolomej Longo

Bartolomej Longo bol jedným z prvých šíriteľov Pompejskej novény. Kniha ponúka pútavý životopis apoštola modlitby ruženca – Bartolomeja  Longa (1841 – 1926) z pera poľského autora Mareka Wośa. Žil heroický, čnostný život. Počas jeho štyridsaťročnej práce na šírení úcty k Panne Márii Ružencovej sa obrátilo mnoho ľudí k Bohu. Prispeli k tomu aj mnohé diela milosrdnej lásky, ktoré založil.

Formát: 11,8 x 16,5 cm

Tvrdá väzba s čiernobielymi ilustráciami

Počet strán: 200

Dobrovoľný príspevok: 5, 00€

 

Novéna k Panne Márii z Pompejí

Na stránkach brožúrky sa dozviete niečo o známom talianskom pútnickom mieste Pompejach, o vzniku Pompejskej novény aj o tom, ako sa ju modliť a spoznáte veľkého apoštola modlitby ruženca Bartolomeja Longa.


Formát: 10,5 x 15 cm

Brožovaná väzba

Počet strán: 56

Dobrovoľný príspevok: 1,00 €